1 luty 2018 godz. 10.00

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Grabanowie zaprasza na szkolenie

Podczas spotknia podane będą sposoby wypełniania, przygotowania i przekazywania wniosków o płatności bezpośrednie. Rolnicy nie mający dostępu do internetu, ba! nie posiadający u siebie komputera czy laptopa, a także będący na bakier z informatyką będą mieli nie lada orzech do zgryzienia.

Co roku, na początku roku, rolnicy borykają się z papierkami. Wnioski o dopłaty bezpośrednie składane są do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Większość rolników już wie, że oczekiwania Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi ale również ARiMR są takie, że wszystkie wnioski powinny być złożone drogą elektroniczną. Wypełnione w komuterze i przesłane internetem do Agencji.

Na spotkaniu w Grabanowie, doradcy podpowiedzą rolnikom jak się do tego przygotować. Swoje podpowiedzi przekaże przedstawiciel ARiMR i ośrodka w Grabanowie. Wszystko po to aby sprawnie przygotować i sprawnie przesłać wypełnione wnioski do Agencji, i spokojnie czekać na dopłaty.

Podczas spotkania rolnicy poinformowani zostaną również o tym jak nieskładając wniosku można będzie otrzymać należne dopłaty.